Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource541 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource541), Fid:2557, Did:0, useCase: 0
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers iezīmē lielākās "Eurobasket 2017" intrigas un prognozē
  30.aug. Video: Ģenerālis un Bukmeikers iezīmē lielākās "Eurobasket 2017" intrigas un prognozē(39)
  Latvijas basketbola izlase jau devusies uz Turciju, kur piektdien aizvadīs pirmo spēli Eiropas čempionāta finālturnīrā. Ģenerālis Valdis Valters un Bukmeikers Arvīds Rasa pāris dienas pirms turnīra satikās, lai iezīmētu galvenās turnīra intrigas, kā arī izdarītu dažādas prognozes.

  Ģenerālis un Bukmeikers par un ap Eiropas čempionātu 00:00 - 43:48
  Prognozes 43:48 - 55:50
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers par intrigām NBA laukumos
  14.apr. Video: Ģenerālis un Bukmeikers par intrigām NBA laukumos(38)
  Piedāvājam ViensViens.lv rubrikas "Ģenerālis pret Bukmeikeru" kārtējo sēriju. Šoreiz Valdis Valters un Arvīds Rasa komentē notikumus aizvadītajā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regularajā čempionātā, atskatās arī uz Kristapa Porziņģa un Dāvja Bertāna sniegumu, kā arī prognozē "play-off" iznākumu.

  00:00 – 23:40 Atskats uz NBA regulāro čempionātu
  23:40 – 25:00 Atskats uz pirms sezonas prognozēm
  25:20 – 49:30 Izslēgšanas spēļu prognozes

  Prognozē pirmās "play-off" sērijas uzvarētājus un saņem balvu no 11.lv. Prognozē NBA finālistus un saņem NBA čempionu cepurīti no "ProBasketball" un pārsteiguma balvu no 11.lv. Konkursa noteikumi 11.lv sociālajos tīklos. Piedalies!
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers par NBA sezonas startu, Porziņģi un Bertānu
  24.okt. Video: Ģenerālis un Bukmeikers par NBA sezonas startu, Porziņģi un Bertānu(50)
  Ģenerālis Valdis Valters un Bukmeikers Arvīds Rasa atkal satikušies. Šoreiz pirms jaunās Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) sezonas sākuma.
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers par Čempionu līgas startu
  13.sep. Video: Ģenerālis un Bukmeikers par Čempionu līgas startu(17)
  Šovakar plkst. 21:45 tiks aizvadītas jaunās UEFA Čempionu līgas sezoas pirmās astoņas grupu turnīra spēles. Īsi pirms turnīra sākuma pēc ilgākas pauzes satikās Ģenerālis Valdis Valters un Bukmeikers Arvīds Rasa.
 • Video: Ģenerālis pret Bukmeikeru: kas triumfēs EURO 2016?
  29.jūn. Video: Ģenerālis pret Bukmeikeru: kas triumfēs EURO 2016?(25)
  Jau 30. jūnija vakarā tiks aizvadīta Eiropas čempionāta futbolā pirmā 1/4 fināla spēle. Lai prognozētu 1/4 finālu iznākumus, kā arī vēlākos pusfināla pārus un Eiropas čempionus, īsi pirms tiem satikās Ģenerālis Valdis Valters un Bukmeikers Arvīds Rasa.

  Prognozē izslēgšanas spēļu iznākumus arī Tu un laimē Euro 2016 oficiālo turnīra futbola bumbu! Vairāk informācijas 11.lv Twitter kontā @viensvienslv
 • Video: Ģenerālis pret Bukmeikeru: EURO 2016 prognozes
  09.jūn. Video: Ģenerālis pret Bukmeikeru: EURO 2016 prognozes(31)
  Jau 10. jūnija vakarā startēs Eiropas čempionāta futbolā (EURO 2016) finālturnīrs, kurā pirmo reizi piedalīsies 24 komandas. No 10. jūnija līdz 10. jūlijam tiks izspēlēta kopskaitā 51 spēle. Bukmeikers un Ģenerālis pirms čempionāta sākuma tikās, lai prognozētu apakšgrupu spēļu vietu sadalījumu, kā arī turnīra pusfinālistus, čempionus un nosauktu rezultatīvāko turnīra spēlētāju.

  Piedalies prognožu konkursā arī tu! Prognozē grupu turnīra spēļu iznākumus un tiec pie vērtīgām balvām. Ja būsi nekļūdīgs, tiksi pie 10’000 eur! Prognozes vari veikt 11.lv Facebook vietnē.
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers prognozē NBA"play-off" iznākumu
  15.apr. Video: Ģenerālis un Bukmeikers prognozē NBA"play-off" iznākumu(39)
  Naktī no trešdienas uz ceturtdienu aiz okeāna noslēdzās dažādām intrigām bagātā Nacionālās Basketbola asociācijas regulārā sezona. Šī iemesla dēļ, lai atskatītos uz sezonu un prognozētu izslēgšanas spēļu iznākumu, vietas līdzās viens otram ieņēma Ģenerālis Valdis Valters un Bukmeikers Arvīds Rasa.
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers par Porziņģi un NBA sezonu
  17.feb. Video: Ģenerālis un Bukmeikers par Porziņģi un NBA sezonu(44)
  Pēc ilgāka pārtraukuma atkalredzēšanos piedzīvoja Ģenerālis Valdis Valters un Bukmeikers Arvīds Rasa. Pirms Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) sezonas sākuma vīri tikās, lai prognozētu, kas un kā šosezon notiks spēcīgākajā pasaules basketbola līgā. Šoreiz Ģenerālis un Bukmeikers tikās, lai atskatītos uz līdzšinējo sezonu, kā arī izvērtētu savas prognozes, un veiktu tajās nelielus labojumus.
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers par Porziņģi un NBA sezonas startu
  27.okt. Video: Ģenerālis un Bukmeikers par Porziņģi un NBA sezonas startu(32)
  Naktī no otrdienas uz trešdienu startē jaunā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) sezona. Viedoklis par to ir arī Ģenerālim Valdim Valteram un Bukmeikeram Arvīdam Rasam.

  00:00 - 21:45 - Ģenerālis un Bukmeikers par un ap Porziņģi
  21:45 - 57:30 - Ģenerālis un Bukmeikers prognozē katras komandas uzvaru skaitu
  57:30 - 1:02:10 - Pārējās prognozes

  Atvainojamies par video skaņas kvalitāti ieraksta sākumā.
 • Video: Ģenerālis un Bukmeikers par izlases sniegumu EČ
  11.sep. Video: Ģenerālis un Bukmeikers par izlases sniegumu EČ(19)
  Basketbola Ģenerālis Valdis Valters un Bukmeikers Arvīds Rasa šoreiz tiekas brīdī, kad Latvijas basketbola izlase aizvadījusi apakšgrupu cīņas EČ un gatavojas 1/8 finālam. Tāpat Bukmeikers un Ģenerālis prognozēs, kā Eiropas labākajām komandām veiksies tālākajā turnīra gaitā.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides