Prezidenta balvu atbalstīs arī „Bosch” un „Sportland”

Prezidenta balvu atbalstīs arī „Bosch” un „Sportland”

"Robert Bosch SIA" pārstāvis Viktors Dorožka

Šajā nedēļas nogalē, 10. un 11. jūnijā Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā 22. reizi norisināsies Valsts prezidenta balvas izcīņa. Pasākumu atbalstīs un ar sarūpētajām balvām sacensību uzvarētājus apbalvos „Robert Bosch” un ”Sportland”.

Valsts prezidenta balvas izcīņa ir lielākās vieglatlētikas sacensības Baltijas reģionā. Sacensībās ir iekļautas tradicionālās vieglatlētikas disciplīnas. Katrā no šīm disciplīnām savas valsts komandu drīkst pārstāvēt divi vieglatlēti, kuru uzrādītie rezultāti summējas valsts kopvērtējumā. Pārējie sportisti sacenšas par individuālajiem kausiem un to uzrādītie rezultāti neietekmē valstu kopvērtējumu. Kopumā sportisti sacentīsies par pieciem kausiem - vieglatlēts un vieglatlēte, kuri sacensību laikā uzrāda augstvērtīgāko rezultātu, labākā vīriešu un sieviešu komanda, kā arī spēcīgākā valsts izlase kopvērtējumā. Papildus iespējai sacensties par prezidenta kausiem, sportistiem šajās sacensībās ir iespējas izpildīt arī Riodežaneiro Olimpsiko spēļu kvalifikācijas normatīvu.

Sacensību organizatoriem arī šogad ir liels skaits atbalstītāju, kuriem pievienojas sporta preču mazumtirdzniecības tīkls „Sportland” un tehnoloģiju piegādātājs „Robert Bosch”.

„Sportland” ir Sporta preču mazumtirdzniecības tīkls, kas piedāvā kvalitatīvāko un pasaulē atzītāko sporta preču zīmolu apģērbus, apavus un aksesuārus, kā arī vasaras un ziemas sporta veidu inventāru un tā apkopes servisu. „Sportland” ir atrodams 13 Latvijas lielākajos tirdzniecības centros.

 

"Robert Bosch SIA", kas Latvijā darbojas jau gandrīz 25 gadus, ir koncerna "Bosch" meitas uzņēmums. "Robert Bosch" Latvijā ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas pārstāv elektroinstrumentu nodaļu, siltumtehnikas Junkers un Buderus zīmolus, auto piederumu un diagnostikas iekārtu nodaļu, kā arī drošības sistēmu produkciju. "Bosch" Latvijā ir daļa no "Bosch" koncerna, kas pastāv jau vairāk nekā 125 gadus, un kopš tā dibināšanas brīža, "Bosch" mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti, piedāvājot inovatīvus produktus un pakalpojumus, kas aizrauj cilvēkus. "Bosch" rada tehnoloģijas un produktus, kas ir „tehnika dzīvei".

"Robert Bosch SIA" pārstāvis Viktors Dorožka: "Domāju, ka ilggadējas sadarbības rezultātā esam kļuvuši par labiem draugiem Vidzemes Olimpiskajam centram un Valmierai! Uz tikšanos Valsts Prezidenta Balvā vieglatlētikā!"

Tev jābūt autorizētam,