Prezidenta balvas atbalstītāju loku papildina vēl trīs Latvijā pazīstami uzņēmumi

Prezidenta balvas atbalstītāju loku papildina vēl trīs Latvijā pazīstami uzņēmumi

”Valmiera Glass” mārketinga projektu vadītāja Marika Nīmante

Jau šonedēļ, 10. un 11. jūnijā, Jāņa Daliņa stadionā notiks šā gada lielākais vieglatlētikas notikums Baltijā - Valsts prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā. Pasākuma atbalstītājiem pievienojušies „Vaidavas Keramika”, t/c „Valleta”, kā arī „Valmiera Glass” grupa.

Prezidenta balvas izcīņa jau tradicionāli pulcē labākos Latvijas vieglatlētus. Šī būs piektā reize, kad ar latviešu sportistiem sacentīsies Lietuvas un Igaunijas vieglatlētikas izlases, kā arī uz sacensībām ieradīsies ievērojams skaits Baltkrievijas vieglatlētu, kuri sacentīsies par individuālajiem kausiem. Šogad Prezidenta balvas izcīņa norisināsies jau 22. reizi.

Tradicionāli Valsts prezidenta balvas izcīņai ir plašs partneru loks. Pasākuma atbalstītāju vidū šogad būs arī „Vaidavas Keramika”, t/c „ Valleta” un „Valmiera Glass ” grupa.

 

T/c „Valleta” ir daudzstāvīgs tirdzniecības centrs, kas tika atklāts 2007. gada 22. novembrī pašā Valmieras centrā. T/c „Valleta” ir izveidots universālveikala „Valmiera” vietā. Šobrīd t/c "Valleta" ir Latvijas lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas pircējiem piedāvā dažādus pakalpojumus un preču klāstu, kas līdzvērtīgs lielākajiem Rīgas tirdzniecības centriem.

 

„Vaidavas Keramika” ir trauku ražotnes uzņēmums, kura pirmsākumi ir meklējami 1980. gadā Vaidavā. Kopš 1986. gada „Vaidavas Keramika” ir Baložu ģimenes uzņēmums, kas videi draudzīgā veidā ražo funkcionālus un praktiski noderīgus keramikas traukus. Uzņēmums ir ne tikai videi draudzīgs, bet arī patriotisks, jo trauku izveidei izmanto tikai Latvijas sarkano mālu. 

 

„Valmiera Glass” grupa ar galveno mītni Valmierā ir viens no vadošajiem stikla šķiedras produktu ražotājiem Eiropā ar vairāk nekā 80 gadu pieredzi tekstilpārstrādē. Latvija uzņēmums darbojas kopš 1963. gada jūlija, kad Valmierā tika atvērta pirmā stikla šķiedras rūpnīca. Grupas uzņēmumi darbojas kā Latvijā, tā arī Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tev jābūt autorizētam,